Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi

Ücretsiz kurs uygulaması ilk olarak 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılmış olup kısa sürede diğer büyükşehir belediyeleri ve hatta ilçe belediyeleri tarafından ülkemizin dört bir yanında uygulamaya konmuştur. Son olarak ise sevindirici haber Adana Büyükşehir Belediyesi ilçelerinden olan Ceyhan’dan geldi. Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi uygulaması ile ücretsiz dershane uygulamasını başlatıyor.

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi
Belediye Başkanı Alemdar Öztürk tarafından yapılan yazılı açıklamada çok farklı eğitim sistemi olacağı belirtildi. Ücretsiz olan bu uygulama gerek okul derslere gerekse kültür sanat ve hobi alanında eğitimleri kapsayacaktır.

İlkokuldan Üniversitesi Sınavına Kadar Eğitimler
Ceyhan Gençlik ve Eğitim Merkezi ilçemizde yaşayan öğrencilerin daha başarılı ve üniversite sınavlarına daha başarılı hazırlanabilmesi için 5. sınıftan itibaren üniversitesi sınavlarına kadar öğrencilerin ihtiyacı olan tüm eğitimleri uzman eğitimci kadrosu ile vereceklerini belirtti.

Kayıtlar 18 Ağustos’ta Başlıyor
Aile bireyleri çocuklarını bu muhteşem imkanlardan yararlandırmak için tek yapmaları gereken 18 Ağustos itibariyle kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Normal okul dersleri dışında ayrıca çocuk ve gennçlerin gelişimine olumlu katkı sağlayacak olan Osmanlıca, Kuran Kursu, Satranç, Halk Oyunları, Gitar ve Bağlama gibi müzik eğitimleride yine aynı şekilde ücretsiz verilen eğitimler arasında yer alacağı belirtildi.

Ceyhan belediyesi kurs

Daha fazla bilgi ve kayıt için belediyeye gelebilir yada aşağıda bulunan telefon numaralarından bilgi alabilirsiniz. 0322 613 40 22 23-24-25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir