Elbise Dikimi Kursu

Moda aslında kadınlar için daha çok önem taşımaktadır. Sürekli yenilenen kıyafet çeşitleri ile her zaman yakından takip edilmektedir. Kendi içerisinde bir çok kategoriye ayrılan kadın giyim çeşitleri güzel olduğu kadar pahalı olabilmektedir. Ekonominizi sarsmadan modayı takip etmek isteyen hanımlar için başta İsmek olmak üzere elbise dikimi kursları açılmaktadır. Dilerseniz detayları ve eğitim süresine bakalım.

İsmek Elbise Dikimi Kursu
Eğitim süresi oldukça kısa olup, sadece 16 saat gibi kısa bir sürede kurs tamamlanmaktadır. Eğitime katılacak kursiyererde temel giyim bilgisi aranmakta olup, eğitimlerde sadece kadınlar için özel bir giyim çeşidi olan elbise kalıp çıkarma, kesim yapma ve dikime hazırlama ile dikim işlemlerini öğreneceksiniz.

Eğitimlerde işlenecek konular arasında kumaş tiplerini ve kalitesini yakından tanıma ile insanların boylarına göre ölçü almayı öğreneceksiniz. Bedenlere göre kalıp çıkarma ve çizim üzerine kesim yapmayı bol pratikler şeklinde gösterilecektir. Uygulama aşamasında ise elbise ve bluz kesim, dikimi yapılacaktır.

Eğitimler sınırlı sayıda kurs merkezinde olup, size en yakın şubeyi, kurs tarihleri ve başvuru yapmak için İsmek Onlina kayıt sayfasını kullanabilirsiniz. Kadın terziliği yada modacı olmak isteyenler ilk adımı atmak için geç kalmayın. Tüm arkadaşlarımıza şimdiden başarılı bir eğitim dönemi diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir