Ferhatpaşa

Ataşehir ilçesine bağlı 17 mahalleden biri olan Ferhatpaşa ilçenin hızla gelişen ve kalkınan noktalarından biridir. Ümraniye, Maltepe ve Sancaktepe ile sınırları bulunan Ferhatpaşa Kültür, Sanat, Sağlık ve Eğitim alanında oldukça gelişmiş imkanları sunmaktadır. Mahallede aynı zamanda 1 adet İsmek kurs merkezi bulunmakta olup, Yeditepe Caddesi üzerinde yer alan Ferhatpaşa İsmek kültür, sanat ve mesleki eğitimleri ücretsiz bulacaksın.

İsmek Ferhatpaşa

Ferhatpaşa İsmek
Yeditepe Caddesi No:109 Ataşehir
0216 661 48 18

İsmek Ferhatpaşa Branş Listesi
Ferhatpaşa

Bilgisayar Bilmeyen Kalmasın
Esra Akalan tarafından yönetilen Ferhatpaşa İsmek kurs merkezinde ilçemizde bilgisayar bilmeyen, teknolojinin güzel yönlerinden yararlanmayan kalmasın diye Bilgisayar Kullanımı ve Temel Bilgisayar Okur Yazarlığı branşları bulunmaktadır. Ataşehir’de Bilgisayar Kullanımı sadece Ferhatpaşa ve Küçükbakkalköy İsmek şubelerinde bulunmaktadır.

10 Parmak Klavye Kullanmak İsteyenler
Bundan 20 yıl öncesine kadar bilgisayarın yerine kullanılan daktilo kullanımı seri yazabilmek açısından 10 parmak yazmak gerekirdi. Ordan kalan bu alışkanlık klavyeler içinde geçerli olup, şimdi ise Türkçe klavye üzerinde hızlı yazma becerisi kazanmak isteyenler ilçemizde tek seçenek Ferhatpaşa şubesidir.

Sağlık Alanında Çalışmak İster misiniz?
Devletimizin son yıllarda yaptığı sağlık reformları geçmişte hafızalara kazınan kötü görüntüleri silmiş olup, aynı zamanda sağlık alanının gelişmesini sağlamıştır. Gelişen sektör sürekli kalifiye elemanlara ihtiyaç duymakta olup, onlardan biride hasta kabul görevlisidir. Son yıllarda ücetsiz kurslarda eğitimi verilmekte olup, Ataşehir’de hasta kabul görevlisi kursu için tek seçenek şubemizdir.

Evinizden Nikah Şekeri Üretin
Özellikle il hayatına atılmak isteyen kadınlara Nikah Şekeri Hazırlama kursu öneriyoruz. Her yıl 1 milyon ve üzeri evlenen çiftlerin ihtiyacı olan ürünleri ister evinizde ister kuracağınız işinizde yapabilir, İnternet üzerinden kolayca sipariş alabilirsiniz.

Temel Muhasebe Bilgisi Mutlaka Gerekir
Ferhatpaşa İsmek şubesinde aktaracağımız son branş Temel Muhasebe olup, ister mesleki sahibi olmak, isterseniz kendi işinizin muhasebesi hakkında malumat sahibi olmak için önemlidir. Temel düzeyde muhasebe eğitimi vermekte olup, dilerseniz ayrıca bilgisayarlı muhasebe ile pekiştirebilirsiniz.

5 Yorum

Yorum yap
  1. Merhaba 0-72 ay Çocuk Gelişimi eğitimi almak istiyorum. O bölüm varmı varsa kayıtlar için oraya ne zaman gelebilirim acil ders almak istiyorum. İnternetten on kayıt başvurusu yapamıyorum eror veriyor. Bilgi verirmisiniz?

    1. Melek: Eğitimini almak istediğiniz branşın hangi şubede olduğunu kursiyer.ismek.ist adresinden görebilir ve kurs merkezine gelmeye gerek kalmadan ön kaydınızı yapabilirsiniz. Kurs merkezi yöneticileri sizi kesin kayıt için çağırırlar. Hata almanızın nedeni kayıtların başlamadan önce işlem yapmaya çalışmanızla alakalıdır.

  2. Ben kendimi gelistirmek icin ismege basvuru yapmak istiyorum basvurular hala devam ediyor mu ? Universite okuyorum gazetecilik bolumi ama bolumumle alakali bi brans yok onerdiginiz brans yonlendirirmisiniz?

    1. Rabia: Kayıtlar devam etmektedir. 600’den fazla eğitim seçeneği bulunuyor. Severek katılacağınız eğitimleri Branş listesi sayfamızdan görebilirsiniz.

  3. Kadın kıyafetı dıkış dıkmek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir