Gaziemir Belediyesi Kursları

Bir birinden özel eğitim duyuruları yaptığımız bugünler’de Türkiye’nin en büyük şehri İzmir’den maalesef yeteri kadar haber veremedik diye üzülürken neyseki sevindirici haber Gaziemir Belediyesinden geldi. İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı metropol ilçelerinden biri olan Gaziemir 1965 yılına kadar Seydiköy olarak anılmaktaydı. Rumeli’den göç eden vatandaşlarımızın yoğun olarak yaşadığı ilçemiz son nüfus sayımlarına göre 130 bin ve üzeri insan ikamet etmektedir. Siz değerli insanlar için Gaziemir Belediyesi 14 farklı noktada bulunan kurs merkezlerinde 48 farklı eğitime imza atıyor.

Gaziemir Belediyesi Kursları
Sorumlu belediyecik anlayışı ve eğitime verdiği önemi gösteren Gaziemir Belediyesi 7’den 70’e herkesin yararlanabileceği kursları için kayıtlar 1 – 26 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecektir. Belediye’den yapılan açıklamada ilçemizde ikamet eden herkes için severek katılacağı bir eğitim olduğu özellikle vurgulanmıştır. Spor, sağlık, kültür ve sanat ile aynı zamanda bir çok insanın severek yaptığı el sanatları branşında eğitimler sizi bekliyor. Eğlenceli bir ortamda kendinizi geliştirme fırsatını kaçırmamalısınız.

Gaziemir Belediyesi Kurslarında Verilen Eğitimler
Gitar, bağlama, ud, keman, perküsyon, çocuk korosu, THM korosu, TSM Korosu, popüler müzik korosu, halk oyunları, bale, drama, çocuk, yetişkin, kadın ve çocuk tiyatrosu, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, jimnastik, kick boks, okul öncesi spor, aerobik, pilates, taibo, doğa yürüyüşleri, engelli spor atölyesi, karakalem resim, yağlıboya resim, fotoğrafçılık, takı tasarım, ahşap boyama, kurdele nakışı, ebru, çini, minyatür, tezhip, tel kırma, satranç, beden dili ve diksiyon eğitimlerinden oluşan kurslarda henüz meslek edindirme branşları bulunmamaktadır.

Nasıl Başvuru Yapılır?
Bu eğitim faaliyetlerinden yararlanmak isteyenler Atatürk Kültür Merkezi ve Gaziemir Belediyesi Hizmet Binası içerisinde yer alan kurs kayıt bürolarına yanlarında nüfus cüzdanı fotokopisi ve öğrenim belgesi ile gelmeleri yeterlidir. Ayrıca Büyükşehir Belediyesinin sağladığı imkanlarıda incelemeden karar vermeyin

İzmir Gaziemir Kurs

İzmir’in ücretsiz kurs imkanı olan, İzmeb 16-35 yaş arası herkese ücretsiz kültür ve sanat eğitimleri yanısıra meslek edindirme kurslarıda sağlamaktadır. Daha fazla bilgiye İzmeb Kursları sayfasından erişebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir