Güngören Belediyesi Kursları

İstanbul’un en küçük üçüncü ilçesi olan Güngören sadece 75km alan üzerine kuruludur. Eskiden köy olup, 1935 yılında sadece 235 kişinin yaşadığı bilinmektedir. Geçen zaman içerisinde oldukça göç alan ilçe şuan 300 bin ve üzeri nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Güngören Belediyesi ilçe olması ile iyiye kalkınma sürecine girmiş olup, bu kapsamda eğitim ve istihdama özellikle önem verilmiştir. Gerek büyükşehir gerekse Güngören Beleyediyesi kursları ile ilçe halkına kültür ve sanat ile mesleki eğitimler verilmektedir.

Güngören Belediyesi Kursları
Her yıl düzenli olarak Güngören Belediyesi ve Güngören Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile gerçekleşen eğitimlerd kayıtlar başlamış olup, 3 farklı noktada kayıt büroları kurulmuştur. El sanatlarından, yabancı dil eğitimlerine, web tasarımdan uzmanlık gerektiren bir çok branşı barındırmaktadır.

Kayıt Olabileceğiniz Başvuru Noktaları
Güngören Belediyesi Kültür Müdürlüğü – Güngören Belediyesi Beyaz Masa ve Mimar Sinan Bilgi Evi kayıt olabileceğiniz hizmet noktaları arasında yer almaktadır. Güngören Belediyesi Kültür ve Sanat Kursları hakkında detaylı bilgi ve sorularınız için aşağıdaki numarayı arayınız.
0212 449 55 55

Verilen Eğitimlerin Listesi
Ahşap Boyama ve Dağlama
Alüminyum Kabartma
Arapça
Bilgisayar
Çocuk Gelişimi
Emlak Danışmanlığı
Fotoğrafçılık
Gitar
Halk Oyunları
İngilizce
Kemençe
Kırkyama
Ney
Resim
Ritim
Satranç
Takı Tasarım
Tiyatro
Türk Halk Müziği
Türk Sanat Müziği
Web Tasarım

Güngören Kurs

Güngörende Ücretsiz Kurslar
Çocuk ve yetişkinlere yönelik olan Güngören Belediyesi kursları yada branşları sizi tatmin etmediyse sorun değil, ilçemizde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları İsmek şubeleri bulunmaktadır. İkisi spor merkezi olmak üzere 5 farklı şube ile hizmet veren Güngören İsmek kursları hakkında detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.ismekkurs.com/gungoren-ismek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir