Güngören

1992 Yılında ilçe olma özelliği kazanan yerleşim yerlerinden biride Göngören olup, fakat diğer ilçelere göre en küçük yerleşim yerlerinden birisidir. Yüzölçümü 73 km2 olan Güngören nüfus olarak 300 bin ve üzeri insan ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve JICA tarafından yapılan deprem risk analiz çalışmasında en tehlikeli ikinci ilçe Güngören olarak tespit edilmiştir. 

İş ve yaşam alanlarının bir arada sunulduğu Güngören özellikle Merter semtimiz tam bir istihdam alanı olduğu söylenebilir. Gelişmiş iş alanlarının ihtiyacı olan vasıflı elemanlar Güngören İsmek kursları tarafından sağlanmaktadır.

Güngören Kursları

Güngören İsmek Kursları
İlçe genelinde 3 farklı ismek kurs merkezi olup adres ve iletişim bilgilerini yazının devamında görebilirsiniz.

Sanayi Mahallesi, Gaziosmanpaşa Caddesi, No:31
0212 436 00 34

Kadın Giysileri Üzerine Mesleğiniz Olsun
Güngören İsmek kurslarında dikkat çeken bir diğer branş ise Tekstil ile alakalı olup, İstanbul’un Tekstil merkezi sayılan Merter’de kendinize kolayca iş bulabilirsiniz. Kadın giysileri üzerine eğitimler verilmekte olup, baktığımızda artistik çizim, kalıp hazırlama ve dikim branşları ile dop dolu olduğu görülmektedir.

ERDEM BAYAZIT KÜLTÜR MERKEZİ
1939 Yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen Erdem BAYAZIT yazar, şair ve bir dönem millet vekilliği yapmış olup, 2008 yılında hayata gözerini yummuştur. Güngören Belediyesi tarafından adı Erdem Bayazıt Kültür Merkezi olarak yaşatılan ünlümüzün adını taşıyan İsmek Kurs merkezi bulunmaktadır. İlçemizde en az branşı içeren Erdem Bayazıt İsmek diğer şubelerde olmayan eğitimler olarak bilişim teknolojleri dikkat çekmektedir. Bilgisayar ve hızlı klavye kullanımı gibi eğitimler yalnızca bu şubemizde yer almaktadır.
Güngören Kültür Merkezi

İSMEK İKLİMLENDİRME OKULU

Mehmet Nesihi Özmen Mahallesi, Çam Sokak, No:19

0212 483 01 48

8 Yorum

Yorum yap
 1. Merhaba kayıtlar ne zaman, İngilizce we gitar için?

  1. Ceylan: Başvurular devam etmektedir. Kontenjanı müsait olan kursları kursiyer.ismek.ist adresinden görebilir ve Online başvuru yapabilirsiniz.

 2. Merhaba emlak danışmanlık kursalar acikmiydi
  Kayıt almak için ne yapmam gerekiyor. Çalışanlar için
  Uygun saatler varmı acaba????
  Saygılar la canan hanım

  1. Canan: Merak ettiğiniz tüm detaylar ve kurs başvurusu için kursiyer.ismek.org adresini kullanabilirsiniz.

 3. Merhabalar.Arı yetiştiricilik kursuna katılmak istiyorum internet’ten bilgileri girdim fakat kurs seçemedim ne yapayım.Teşekkürler.

  1. Mahir: Kayıtlar 5 Eylül’de başlıyor o nedenle erken başvuru yapmaya çalışıyorsun.

 4. Ben modelistlik kursuna baslamak istiyorum ne zaman aciliuo kurs .

  1. Meral: İsmek kayıt tarihleri sayfasına bakınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir