Halkalı İsmek

İstanbul’da bir zamanlar diğer Anadolu kentleri gibi bir çok köy ve belediyeden oluşan bir yerdi, onlardan biride Halkalı olup, uzun yıllar çarpık kentleşmeye maruz kalmış hatta İstanbul’un çöp toplama alanı olarak kullanılmıştır. 1990 yılında Atakent mahallesinde Toki tarafından başlatılan planlı yapılaşma semtin kaderini belirlemiştir. Hızlı bir gelişim içerisinde olup, özellikle bunu eğitim ile yapmaktadır.

Sanat ve meslek kurslarını geniş kapsamlı olarak bulacağınız Halkalıda 2 farklı eğitim kurumu bulunmaktadır. Onlardan biri Halkalı Merkez İsmek diğeri ise Toplu Konutlar olarak ayrılmaktadır. Şimdi dilerseniz öncelikle adres ve iletişim bilgilerine göz atalım.

Küçükçekmece Halkalı

Halkalı Merkez
Halkalı Merkez Mahallesi, Karakol Sokak, No:1 (My Plaza)
0212 471 99 32

Halkalı Toplu Konutlar
Halkalı Kültür Merkezi Binası, Atakent Mahallesi, 2. Etap
0212 471 43 22

İsmek Halkalı Branş Listesi
İsmek Halkalı

Arapça ve İleri Seviye İngilizce Eğitimleri
Hatice Uflaz, Sibel Ekinci ve Selma Genç Akdemir yönetiminde hizmet veren Küçükçekmece Halkalı İsmek kurslarında ilk olarak yabancı dil branşı ile başlıyoruz. Merkez mahallesini tercih edenler Arapça ve İngilizce eğitimlerinden ücretsiz yararlanabilir. Arapça başlangıç ve temel seviye olup, İngilizce ise ileri seviye eğitimleri bulunmaktadır.

Bilgisayar ve Hızlı Klavye Kullanımı
Günlük ve iş hayatının olmazsa olmazlarından biri haline gelen bilgisayar öğrenmek isteyenler için her iki şubede de bilgisayar kullanımı branşı bulunmaktadır. Türkçe ve hızlı klavye kullanmak isteyenler ise merkez mahallesi şubesini tercih edebilir.

Halkalı Web Tasarım Kursu
Geleceğin mesleklerinden biri olan Web Tasarımı eğitimi almak isterseniz bu olanağı toplu konutlar şubesinde bulacaksınız. 192 Saat sürecek eğitimler ile HTML işaretleme dili ve CSS stil dili öğretilmektedir. Webmaster olmanın heyecanını yaşayacağınız bu kurslar ile sizde statik İnternet siteleri tasarlayabilirsiniz.

Etkili Sosyal Medya Kullanımı
Milyonlarca insan günün büyük bir bölümünü mobil cihazlar yada bilgisayarlar ile geçirmekte genelde sosyal medya araçlarını çok sık kullanmaktadır. Bu mecraları daha güvenli, etkin ve fırsatlara çevirmek isterseniz bu kurs tam size göredir. Çünkü hobi olmaktan çıkıp, insanlar için ayda binlerce kazanç anlamına gelmektedir.

Kişisel Bakım Kursları
Halkalı Merkez İsmek branş listesine dikkat ettiğinizde özellikle kişisel bakım alanında branşların öne çıktığını görürsünüz. Cilt bakımı, temel makyaj ile hem kadınlar hemde erkeklerin sıkça uyguladığı manikür pedikür eğitimleri ile güzellik salonlarına masraf etmeyeceksiniz.

Pastacı Çırağı ve Ev Yemekleri Hazırlama
Aktaracağımız son branş toplu konutlar şubesinden olup, lezzetli eğitimler almak isteyenler için bu şubemizde pastacı çırağı ve bir çok insanın hasret kaldığı ev yemekleri eğitimi verilmektedir. Her ikisi de çok keyifli ve lezzetli eğitimlerden oluşmaktadır. 16 Yaş üzeri herkese ücretsiz olduğunu biliyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir