Hamidiye İsmek

Hamidiye İsmek
Hamidiye denince bir çok insanın aklına su gelmektedir. Fakat bu sefer biraz farklı olup, Kağıthane ilçesine bağlı Hamidiye Mahallesi ve bu ilçede ücretsiz eğitim imkanlarından bahsetmek istiyorum. Eski adı havuzlar yada sular idaresi olarak anılan Hamidiye mahallesinde bulunan İSKİ bu şekilde anılmasına neden olmuştur. Neyse konumuza dönecek olursak Kağıthane İsmek kapsamında eğitim veren kurslardan biride bu mahallede olup, 41 farklı branş ile ilçe genelinde en gelişmiş 3. şube olduğu söylenebilir. Şimdi dilerseniz önce iletişim bilgileri, branş listesi ve diğer şubelerde olmayan eğitimleri ele alarak devam edelim.

Kağıthane Hamidiye Kurs
Girne Caddesi Serdar Sokak No:17
0212 321 49 63

Branş Listesi
Kağıthane Hamidiye

Bilgisayar Destekli Muhasebe
Esen Kuş ve Bilge Tulunay yönetiminde hizmet veren Hamidiye İsmek kurs merkezinde en dikkat çekici eğitim Bilgisayar Destekli Muhasebe olup, Eta, Mikro ve logo gibi programları ve temel düzeyde muhasebe işlemlerini 304 saat sürecek kurslarda bol uygulamalar şeklinde öğreneceksiniz.

Çağrı Merkezi Elemanı
İnsana verilen değer arttıkça insanlar için iş alanlarıda artmaktadır. Son yıllarda özellikle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak isteyen kurumlar telefonlara bakacak deneyimli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Çağrı merkezi Call Center elemanı olarak Türkiye’nin en büyük firmalarından kendinizi iş bulabilirsiniz.

Girişimcilik
Gelişen İnternet teknolojisi ile birlikte ticaret İnternet ortamında yapılır hale gelmiştir. Bu kapsamda bir çok yeni kazanç kapısı ortaya çıkmış olup, ne yapsam diyenler için 24 saatlik İsmek Girişimcilik kurslarına bekleriz. 6 Hafta gibi kısa süreli eğitimde yeni iş fikirleri, işletme çeşitleri ve kolayca kazanç sağlama yöntemleri öğretilmektedir. Kendi işini kurmak isteyenler için ayrıca Sanayi Mahallesi İsmek kurs merkezinde Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik eğitimleri verilmektedir. 70 Saat eğitim sonunda 100 Bin TL’ye kadar devlet desteği ile kendi işinizi kurarak hemen kazanmaya başlarsınız.

Müşteri Asistanı
Esnaf anlayışı son bulup, devasa satış merkezlerinin hayatımıza girmesi ile birlikte satış ve müşteri temsilcileri de artık profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bunun için ücretsiz müşteri asistanı eğitimleri olup, 232 saat gibi uzun soluklu bir eğitim sizi beklemektedir. Her çalıştığınız firmada hem çalışanlar hemde müşteriler tarafından sürekli taktir ile karşılaşacaksınız.

18 Yorum

Yorum yap
 1. Yabancılara için türkçe kursu ne zaman
  Katıla biliriz

  1. Umran: 3 Temmuz ve sonrasında kursiyer.ismek.ist adresinden kayıt olabilirsiniz.

 2. 3 6 yaş çocuk etkinliği bölümünde kontenjan dolumu

  1. İpek: Kontenjanlarla ilgili bilgiye kursiyer.ismek.ist adresinden ulaşabilirsiniz.

 3. Igne oyası, dikiş

 4. Cumartesi acıkmısınız eger açıksanız kaçta açılıyo?

  1. Damlanur: Kurs merkezleri Cumartesi ve Pazar günleri 09:00’dan itibaren açıktır.

 5. Teşekkürler admin

 6. Merhaba. Su an devam eden kayıtlarınız var mi?kayit yaptırmak istiyorum

  1. Sinem: Tabii ki onlarca branşta kayıt imkanı bulunmaktadır. Uygun branşları görmek ve başvurmak için kursiyer.ismek.org adresini kullanabilirsiniz.

 7. Merhaba benim 3 yaşında oğlum var acaba onunla gidersem beni kabul ederlermi

  1. Melike: Şuana kadar böyle bir uygulama yaşanmadı. Ama kurs yöneticisi ile görüşmenizi öneririm.

 8. Kasım ayında evlenicem ve evimizi hamidiyeden tuttuk. Kontenjan sıkıntısı yaşar mıyım? Şimdiden kayıt olsam devamsızlığım kaydımı etkiler mi ???

  1. Betül: Kayıtlar Eylül ayı içerisinde başlamaktadır. Bu tarihten önce başvuru imkanı bulunmuyor. Kayıtlar başladığı anda geç kalmadan başvuru yaparsanız sorun olmaz.

 9. Merhaba ben yazın kayıt olmak istiyorum ama 16 yaşından küçüğüm olamaz mıyım?

  1. Dicle: İsmek yaz kurslarına kayıt olabilirsiniz.

 10. ben kayıt olmak istiyorum ama hiç bir şeye kayıt olamıyorum çunkü yaşım 15 den küçük 6 dan büyük 12 yaşındakıler ismeke kayıt olamıyor mu yaa bu ne?lütfen en kısa zamanda cevep verin ayrıca ismek lisans veriyor mu çünkü teog için gerekli…..

  1. Şeyma: İsmek eğitimleri 16 yaş ve üzeri içindir. Ama sizin için yaz kursları açılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir