Hamidiye İsmek

Hamidiye İsmek
Hamidiye denince bir çok insanın aklına su gelmektedir. Fakat bu sefer biraz farklı olup, Kağıthane ilçesine bağlı Hamidiye Mahallesi ve bu ilçede ücretsiz eğitim imkanlarından bahsetmek istiyorum. Eski adı havuzlar yada sular idaresi olarak anılan Hamidiye mahallesinde bulunan İSKİ bu şekilde anılmasına neden olmuştur. Neyse konumuza dönecek olursak Kağıthane İsmek kapsamında eğitim veren kurslardan biride bu mahallede olup, 41 farklı branş ile ilçe genelinde en gelişmiş 3. şube olduğu söylenebilir. Şimdi dilerseniz önce iletişim bilgileri, branş listesi ve diğer şubelerde olmayan eğitimleri ele alarak devam edelim.

Girne Caddesi Serdar Sokak No:17
0212 321 49 63

Bilgisayar Destekli Muhasebe
Esen Kuş ve Bilge Tulunay yönetiminde hizmet veren Hamidiye İsmek kurs merkezinde en dikkat çekici eğitim Bilgisayar Destekli Muhasebe olup, Eta, Mikro ve logo gibi programları ve temel düzeyde muhasebe işlemlerini 304 saat sürecek kurslarda bol uygulamalar şeklinde öğreneceksiniz.

Çağrı Merkezi Elemanı
İnsana verilen değer arttıkça insanlar için iş alanlarıda artmaktadır. Son yıllarda özellikle müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak isteyen kurumlar telefonlara bakacak deneyimli elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Çağrı merkezi Call Center elemanı olarak Türkiye’nin en büyük firmalarından kendinizi iş bulabilirsiniz.

Girişimcilik
Gelişen İnternet teknolojisi ile birlikte ticaret İnternet ortamında yapılır hale gelmiştir. Bu kapsamda bir çok yeni kazanç kapısı ortaya çıkmış olup, ne yapsam diyenler için 24 saatlik İsmek Girişimcilik kurslarına bekleriz. 6 Hafta gibi kısa süreli eğitimde yeni iş fikirleri, işletme çeşitleri ve kolayca kazanç sağlama yöntemleri öğretilmektedir. Kendi işini kurmak isteyenler için ayrıca Sanayi Mahallesi İsmek kurs merkezinde Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik eğitimleri verilmektedir. 70 Saat eğitim sonunda 100 Bin TL’ye kadar devlet desteği ile kendi işinizi kurarak hemen kazanmaya başlarsınız.

Müşteri Asistanı
Esnaf anlayışı son bulup, devasa satış merkezlerinin hayatımıza girmesi ile birlikte satış ve müşteri temsilcileri de artık profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bunun için ücretsiz müşteri asistanı eğitimleri olup, 232 saat gibi uzun soluklu bir eğitim sizi beklemektedir. Her çalıştığınız firmada hem çalışanlar hemde müşteriler tarafından sürekli taktir ile karşılaşacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir