Kavacık İsmek

Kavacık İsmek
Bazen küçük gördüğümüz gelişmeler bir çok yerin kaderini değiştirmektedir. Örnek İstanbul’da Anadolu ve Avrupa yakasını bir birine bağlamak için 1980 yılında yapılan Fatih Sultan Mehmet köprüsü geçtiği yerlerin kaderi inanılmaz bir şekilde değişmiştir. Kaderi değişen semtlerden biride Kavacık olup, köprü yapılmadan önce sadece ormanlık alan olup, şuan hem yeşil ormanlıkları hemde iş ve yaşam alanları ile görenleri şaşkına çeviriyor. Bir çok sinema ve dizinin çekim mekanı haline gelmiş olup, Kurtlar Vadisi, Akasya Durağı ve bir dönem en çok izlenen dizilerden biri Çiçek Taksi çekimleri burada yapılmıştır.
Beykoz Kavacık
Kavacık Mahallesi, Şehit Hasan Kaya Sokak, No:28

3 Branşta Yabancı Dİl Kursları
Meryem Akyıldız ve Nursel Şahin yönetiminde hizmet veren Beykoz Kavacık İsmek kursları son yıllarda özel yabancı dil kurslarının hoşuna gitmeyen bir uygulama ücretsiz yabancı dil eğitimleri gelişerek devam ediyor. Kavacık İsmek kurs merkezinde en çok tercih edilen dillerden İngilizce, Arapça ve Almanca eğitimleri yer almaktadır.

Bağlama, Gitar, Keman ve Tasavvuf Korosu
Yine en çok tercih edilen bir diğer branş ise müzik alanında olup, ikisi enstrüman olmak üzere 4 farklı eğitimden herhangi bir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. O eğitimler arasında Gitar, Bağlama, Keman ve nadir olarak bulacağınız Tasavvuf Korosu sizlere farklı bir dünyanın, farklı dostlukların kapılarını açacaktır.

Cilt Bakımı ve Makyaj Eğitimi
Özellikle kadınların olmazsa olmazları arasında yer alan kişisel bakım cildimizin sağlığı ve güzel görünme konusunda karşımıza çıkmaktadır. Cilt bakımı alanında sadece nemlendiriciler ile yetiniyoruz. Oysaki kısa süreli eğitimler ile cilt tiplerini ve gerekli bakım ihtiyaçlarını yakından tanıyarak profesyonel cilt bakımı yapabilirsiniz. Aynı şekilde temel makyaj eğitimleri ile profesyonel makyöz olma yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Kuaför
Türkiye’nin her yerinde yapabileceğiniz bir meslek kuaförlük gerek bir yerde çalışabilir, gerekse kendi yerinizi açabilirsiniz. İnsanlık var oldukça olacak bir sektörde sizde yerinizi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey İsmek Kuaförlük kurslarına geç kalmadan kayıt olmaktır.

İş ve Sosyal Hayatta İletişim
“Tatlı Dİl Yılanı Deliğinden Çıkarır” sözü boşuna söylenmemiştir. Burada başarılı bir iletişimin ne kadar etkili olduğu belirtilmektedir. Bunun için Kavacık İsmek başarılı bir iletişim alanında ihtiyaç duyacağınız eğitimleri ücretsiz sağlamaktadır.

Yabancılar İçin Türkçe Kursları
Türkiye’de son zamanlarda sayıları hıza artan yabancı ülke vatandaşlarının ülkemizde daha başarılı iletişim kurabilmeleri için İsmek yabancı vatandaşlar ve Türkçe bilmeyen vatandaşlarımıza yönelik başlangıç ve temel seviyede Türkçe eğitimleri vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir