Kaynarca İsmek

Kaynarca İsmek
Pendik ilçesinin en hızlı kalkınan semtlerinden biri olan Kaynarca 1965 sonrası adeta lüks bir semt haline gelmiştir. Geçmişte bu bölgenin içme suyunu karşılayan kaynak olması nedeniyle adı Kaynarca olarak kalmıştır. Yaklaşık 70 bin insana ev sahipliği yapan bu semt 2.5 km üzerine kuruludur. İlçenin doğusunda yer almakta olup, denize sıfır noktadadır. Bu avantajını çok iyi kullanması nedeniyle Green Park, Divan İstanbul Asia gibi 5 yıldızlı oteller bulunmaktadır. Eğitim alanında da geniş kapsamlı imkanları bulacağınız semtimizde Kaynarca İsmek ilçenin en gelişmiş ikinci sanat ve meslek eğitimleri içermektedir. Şimdi dilerseniz detaylarını ele alalım.

Pendik Kaynarca

Fevzi Çakmak Mahallesi İnönü Caddesi Anibal Sokak No:28
0216 596 51 15

İsmek Kaynarca Branş Listesi
İsmek Kaynarca

Pendik Yabancı Dil Kursları
Bedriye Aygül Türk ve Ayşegül Güçlücan yönetiminde eğitim veren Pendik Kaynarca İsmek kurs merkezi son yıllarda en çok tercih edilen eğitimlerden biri yabancı dil olup, özel kurslara çok büyük ödemeler yapılmaktadır. Fakat bu konuda hiç bir ücret ödemeden eğitim almak isterseniz Kaynarca İsmek kursları Almanca, İngilizce ve Arapça olmak üzere 3 farklı branşta eğitim vermektedir.

Bilgisayar Kullanımı
Son yıllarda gençler arasında bilgisayar bilmeyen yok denecek durumda olup, bilmeyenler içinde ücretsiz Bilgisayar Kullanımı alanında eğitimler bulunmaktadır. Aynı şekilde bilgi düzeyinizi geliştirerek bu alanda meslek edinmek için kullanabilirsiniz. Şimdi hazırsanız bilgisayar ile yapılacak meslekleri görelim.

Temel ve Bilgisayar Destekli Muhasebe
Türkiye’de en geçerli mesleklerden biride finans alanı olup, özellikle kobilerin en az bir muhasebeciye ihtiyaç duyduğu bilinmektedir. Aynı şekilde çok yaygın olarak bulacağınız SMMM (Serbest Muhasebeci Mali Müşavir) gibi bürolarda sürekli yardımcı elemana ihtiyaç duymaktadır. İsmek Kaynarca şubesinde yer alan eğitimlerin ikisi bu alanda olup, temel muhasebe ve bilgisayarlı muhasebe eğitimleri ile sizde iş hayatına hazır hale geleceksiniz. 16 Yaş üzeri herkese açık olan bu eğitimlere mutlaka katılmalısınız.

Pendik Web Tasarım Kursu
Bilgisayar bilgisi olanlara yönelik önerebileceğimiz kurslardan biride İnternet sektörü olup, geleceğin meslekleri arasında çoktan yer aldığı görülmektedir. Web Tasarımı eğitimi ile 192 saat boyunca HTML ve CSS eğitimleri ile sizde Statik internet siteleri tasarlama ve yayınlama konusunda deneyim kazanacaksınız.

Yönetici Asistanı
Son aktaracağımız branş kendini iş hayatına hazırlamak isteyenlere yönelik olup, takım çalışması ve yönetme arzusu olanların deneyim kazanacağı Yönetici Asistanı eğitimleri ile sizde temelden sağlam bir yönetici olacaksınız. Dilediğiniz eğitime hiç bir ücret ödemeden katılacak ve eğitim sonunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı sertifika sahibi olacaksınız. Bu belge ile iş bulmanız daha kolay hale gelmektedir.

21 Yorum

Yorum yap
 1. Merhaba ben bilgisayar kursuna kayıt yapmak istiyorum kayıtlar başladimi acaba bilgi verirmisiniz.

  1. Nazlı: Kayıt tarihleri sayfasında güncel tarih bilgilerini görebilirsiniz. Başvurular kursiyer.ismek.ist adresinden yapılmaktadır.

 2. merhaba ben arapça ögrenmek istiyorum bilgi verirmisiniz

 3. Merhabalar eşim fas vatandaşı ve türkiyede ikamet etmekte
  Kendisine türkçe dilini öğretmek istiyoruz bu konuda
  Bir eğitiminiz varmıdır?
  Saygılarımla.

  1. Kerim: Eşiniz kursiyer.ismek.ist adresinden yabancı kursiyer girişi kısmına tıklayarak Yabancılar İçin Türkçe Kursuna kayıt olabilir.

 4. Meraba. Fitness kayıtlarınız var mı acaba internet sayfanızdan bulamadım da?

  1. Seher: Kursiyer.ismek.ist adresinden Fitness kursu olan şubeleri görebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

 5. Bilgisayar kursu kayitlariniz bittimi

  1. Derya: kursiyer.ismek.ist adresinde devam etmektedir.

 6. Kurs saatlerinide ögrenebilirmiyim.Hangi günler saatleri.

  1. Derya: Kurs saatleri Branşlara göre değişmektedir. Bu nedenle katılmak istediğin eğitimi belirtebilir ya da kayıtların başlaması ile birlikte kursiyer.ismek.org adresinden kendin görebilirsin.

 7. Merhaba ben kaynarcada oturuyorum.Bilgisayar kursuna girmek istiyorum.Kayitlar ne zaman basliyor.

  1. Derya: 2017-2018 dönemi kayıtları 27 Temmuz’da başlayacaktır.

 8. Bilgisayar destekli muhasebe kurs kayıtları ne zaman yaş sınırı varmı

  1. Nurcan: Kayıtlar başlamış olup, kursiyer.ismek.org adresinden başvuru yapabilirsiniz. 16 Yaş üzeri herkes İsmek kurslarından yararlanabilir.

 9. Merhaba,

  9 yaşındaki kızım için müzik ve dans kursları varmıdır?

  1. Jali: İsmek kursları 16 yaş üzeri bireylere yönelik olup, çocuğunuz yaz kurslarından yararlanabilir.

 10. Merhaba, ben Fotoğrafçılık kursuna gelmek istiyorum. Ancak böyle bir bölüm olup olmadığını bilmiyorum. Acaba fotoğrafçılık kurslarınız var mı?

  1. Hilal: Fotoğrafçılık eğitimlerinin hangi kurs merkezlerinde, hangi gün ve saatlerde olduğunu görmek ve kurs başvurusu yapmak için kursiyer.ismek.org adresini kullanabilirsiniz.

 11. Merhaba ben istanbul”un pendik ilcesine bağlı olan kaynarca mah. Oturuyorum. Yeni bir meslek, istiyorum bunun icin heryerde is bulmasi mumkun olan in muhasebeyi öğrenmek istiyorum saygilarimla.

  1. Nuray: İsteğiniz oldukça güzel olup, ilk adımı kayıt olarak atabilirsiniz. İsmek kayıtları kursiyer.ismek.org adresinden Online olarak yapılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir