Liderlik Eğitimi

Hayatın her anında insanlar genelde bir öncüye ihtiyaç duyarlar bu çalışma hayatındada aynen bu şekilde devam etmektedir. Yönlendirici, yön verici ve aynı zamanda gelişime katkı sağlayan anlamında kullanılan Lider bir çok vasfı barındıran insan anlamına gelmektedir. Özellikle şirketlerin yönetim kadrolarında butür elemanlara daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır. Bu açığı kapatmak daha başarılı yöneticiler yetiştirilmesi için ücretsiz Liderlik Eğitimi alanı açılmıştır. İlk etapta Halk Eğitim Merkez’lerinde başlayan eğitim sonrasında İstanbul’un en gelişmiş sanat ve meslek edindirme kursları haline gelen İsmek’te devam etmektedir.

Liderlik Vasıfları

İsmek Liderlik Eğitimi
İş hayatı ve gelişime oldukça önem veren İsmek Kişisel Gelişim alanında yeni eklenen 98 branştan biride Liderlik Eğitimi olup, oldukça kısa süreli eğitimlerden birididir. Sadece 16 saat sürecek olan bu eğitimle sizde yöneticilik alanında önemli bir adım atmış olacaksınız. Eğitimlerde özellikle girişimcilik ve iş planı, ileriye dönük fikir geliştirme teknikleri ele alınacaktır. Yine aynı şekilde iletişim teknikleri ve veri araştırma, iş güvenliği ve yönetiminizde olan insanların iş sağlığı konularında bilinmesi gerekenleri göreceksiniz.

Bu Eğitimi Nerede Alabilirim?
Henüz oldukça yeni bir branş olan Liderlik Eğitimi şuan için kısıtlı İsmek kurs merkezinde eğitimi verilmektedir. Her yıl değişen şubelerde eğitimi verilmekte olup, sizde bu eğitimden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken İsmek Online sayfasında eğitimin hangi ilçe ve kurs merkezlerinde olduğunu inceleyip başvuru yapmaktır. Başvurularda ayrıca yedek kontenjandan başvuru yapma imkanı sunuluyor. Kursa gelmeyecek olanların yerine hemen sıradaki yedek alınarak kontenjanda boşluk olmadan eğitimlere başlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir