Konyaaltı Belediyesi Kursları KONSEM

Ülkemizin bir çok yerinde yeni ücretsiz kurs imkanları açıldıkça insanı gururlandırıyor ve Türkiye’nin geleceği adına umutlandırıyor. Genellikle büyükşehir belediyelerinde görmeye alışkın olduğumuz bu hizmetleri ilçe belediyeleride vermesi taktir edilmesi gereken bir yönetim şeklidir. İşte o ilçe belediyelerinden birisi olan Antalya’nın Konyaaltı Belediyesi daha çok sahili ile bilinmekte olup, Antalya’nın batısında yer almaktadır. Eski adı Koyaltı olan ilçemizde yaklaşık 150 bin insan yaşamaktadır. Halkın ücretsiz kültür sanat ve mesleki eğitimleri için başta Asmek olmak üzere ayrıca KONSEM hizmet vermektedir.

Konyaaltı Belediyesi Kurs

Konsem Kursları Nedir?
Sorumlu belediyecilik anlayışı ile hareket eden Konyaaltı Belediyesi tabiki alışkın olduğumuz sanat ve meslek kursları kadar geniş kapsamlı olmayıp, daha çok genel eğitimlere yer vermektedir. Aşağıda yeni eğitim öğretim döneminde açılacak olan kursları gördüğünüzde daha iyi anlayacaksınız. Özellikle müzik alanında eğitim almak isteyenler kendilerini çok şanslı hissedebilirler.

Lütfen Dikkat: Konsem adından iki farklı eğitim kurumu olup, diğer Konsem ise Konya ilimizde eğitim hizmeti veren Necmettin Erbakan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi olarak hizmet vermektedir. Sayfada yer alan bilgiler Necmettin Üniversitesi ile hiç bir şekilde alakası yoktur.

Konsem’de Eğitimi Verilen Kurslar
İngilizce A1-A2 (İlkokul ve Ortaokul Öğrencilerine İngilizce), Rusça, Yabancılar İçin Türkçe Kursu, Pilates, Yoga, Zumba, Piyano, Keman, Gitar, Satranç, Dekoratif Ahşap Süsleme, El Nakışı, Giyim, Mis Sabun Yapımı, Sulu Boya Resim, Guaj Boya Resim, Manikür, Pedikür, Aile Rehberliği ile 5-7 Yaş arası çocuklar için Bale kursları açılmıştır.

Konsem 2014-2015
Eğitimlere yeni başlamış olan Konyaaltı Belediyesi 2014-2015 yılında 9000 kursiyere ulaşmayı hedeflemektedir. Kayıtları 29 Aralık – 9 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerli olup, detaylı bilgi ve başvuru için aşağıdaki telefon numarasını arayıp bilgi alabilirsiniz. 0242 259 33 33

Ücretsiz Konservatuara Hazırlık

Konservatuara Hazırlık Kursları
Müzik alanında eğitim almak isteyenler için oldukça etkili bir eğitim imkanı sunan Konsem özellikle Konservatuara hazırlık eğitimleri vermektedir. Bu kamsamda ilk eğitimi Türk Müziği Ritim Dersleri için kayıtlar başlamış olup, sizde bu çok özel eğitimden yararlanabilirsiniz.

Asmek Kurslarını İnceleyin
KONSEM herkesi tatmin etmeyeceği bir gerçektir. Sizde sanat ve meslek alanında eğitim almak ve iş hayatına atılmak için Antalya Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları ASMEK’i tercih edebilirsiniz. Yüzlerce branşta kurs imkanı sağlayan Asmek Antalya’nın bir çok noktasında bulunan kurs merkezleri ile hizmet vermektedir. Aşağıdaki yer alan linke tıklayarak Asmek hakkında geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. https://www.ismekkurs.com/atasem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir