Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Kursu

Bundan 20-30 yıl öncesine baktığınızda ticaret genelde mahalle esnafı ve bakkalı ile işlemekteydi. Sonrasında ortaya çıkan AVM dediğimiz devasa alışveriş merkezleri ve marketler bir anlamda bir devrin sonu haline geldi. Bunun yanında gelişen ve genişleyen üreticilerde küçük imalathaneler yerine yine gelişmiş fabrikalarda daha sağlıklı ve kaliteli üretim yapmaya başladılar. Bu gelişmenin en güzel etkileri yine son kullanıcıya yani bizlere yansıdı. Üretici, satıcı ve biz müşteriler arasında daha iyi iletişim kurabilmek, kusurlu malların daha kolay iade edilebilmesi ve ürünler hakkında daha fazla detaya kolayca ulaşabilmemiz için Müşteri Hizmetleri Temsilcisi şeklinde görevlendirmeler yapıldı. Sizde böyle bir konumda görev almak isterseniz 120 saat sürecek olan İsmek Müşteri Hizmetleri Temsilci Kursuna katılmanız yeterli olacaktır.

İsmek Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Kursu
Yukardada belirtildiği üzere eğitim toplamda 120 saat sürmektedir. Eğitim sonunda başarılı bir iletişim kurma tekniklerini öğrenip, tüketici öneri ve şikayetlerini en doğru şekilde almayı ve aynı zamanda bu insanları ikna kabiliyetini öğreneceksiniz. Dilerseniz konu başlıklarına göz atalım.

  • Bilgisayar kullanma bilgisi kazandırılma
  • Diksiyon ve insan ilişkilerinde iletişim
  • Satış sonrası destek ve ürün iadesi
  • Tüketici hakları, şikayet ve önerileri
  • Tüketici sorunları ve hakem heyeti
İsmek Müşteri Hizmetleri Temsilcisi Kursları

Bu eğitimi alanlar geniş bir sektör içerisinde kendilerine kolayca iş bulma imkanı sunulmaktadır. Binlerce firma içerisinden dilediğini seçebilir ve geleceği açısından ilk adımı atmış olacaktır. Burada önemli olan güler yüz ve sabırlı olmak asabi davranışlardan kesinlikle kaçınmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir