Pet Hayvanları Bakımı

Yaratılmışların en şereflisi olan insan yaşadığı dünyayı paylaştığı diğer canlılar bulunmaktadır. Bazen en yakın dostumuz haline gelen hayvanlardan bahsediyorum. İşimizde bile bize destek olan bu canlıların bazıları sevimlilikleri ile dikkat çekmekte olup, bazen evimizde bizle yaşadığı görülmektedir. Daha çok küçük pet hayvanları olan kedi, köpek gibi hayvanlara daha fazla ilgi ve gerek duyacakları sağlık şartlarını sağlamak için ücretsiz kurslar düzenlenmeye başladı. Başta İstanbul’un sanat ve meslek edindirme kursları olan İsmek Hayvan Sağlığı alanında açtığı bölümle başladı. Şuan ilk ve tek branş olan Pet Hayvanları Kursu evimizde beslediğimiz kedi köpek gibi hayvanların daha iyi şartlarda bakımını öğretmektedir.

Kedi Köpek Bakımı

İsmek Pet Hayvanları Kursu
İnsanlara sanat ve meslek edindirme eğitimleri ile sınırlı kalmayan İsmek şimdide dostlarımız haline gelen hayvanları daha fazla koruma ve onların ihtiyaçlarını daha iyi anlama, hatta onları eğitme ve itaat ettirme konusunda destek oluyor. Toplamda 64 saat sürecek eğitimlerde hayvanlar için uygun barınakları hazırlama deneyimi kazanacak, hayvanların beslenme alışkanlıkları ile hayvan hastalıkları ve hastalıklara karşı korunma önlemleri almayı öğreneceksiniz. Aslında bu eğitim sizin hayatınızı değiştirebilir.

Meslek Haline Gelebilir
Alacağınız bu eğitim evinizde beslediğiniz hayvanları daha iyi anlama yanısıra bu aland faaliyet gösteren barınaklar, pet hayvanları satışı yapan firmalar yada kendiniz bile bu alanda bir iş kurarak hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. İçinizde hayvan sevgisini daha ileriye taşımak ve onların korunmasını sağlamak için bu ücretsiz kurs fırsatını kaçırmamalısınız. Unutmayın bu yaptıklarınız iyilik hanenize yazılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir