Sarıgazi İsmek

Sarıgazi İsmek
İstanbul’un en çok bilinen semtlerinden biride Sarıgazi olup, genelde insanlar onu Ümraniye ile özdeşleştirmektedir. Çünkü 1992 yılında Ümraniye ilçesine bağlı bir belde iken 2008 yılında yapılan kanuni değişiklik ile Sancaktepe ilçesine bağlanmıştır. Yaklaşık 20 bin insanın yaşadığı mahallede Sancaktepe Belediyesi ve Sancaktepe Kaymakamlığı binaları bulunmaktadır. Aynı zamanda ilçenin en geniş kapsamlı sanat ve mesleki eğitim merkezi Sarıgazi İsmek şubesi Polat İş Merkezi binasında eğitim vermektedir. Şimdi şubemizin adres ve iletişim bilgilerine göz attıktan sonra kurs listesini görelim.

Polat İş Merkezi, İnönü Caddesi, Havuz Sokak, No:2
0216 622 10 90

Kasiyerlik
Yıldız Tatlı ve Naciye İmik yönetiminde eğitim veren Sancaktepe Sarıgazi İsmek kurs merkezinde özellikle İstanbul’da en kolay iş bulabileceğiniz mesleklerden biride kasa görevlisi olup, artık firmalar eğitim almış, deneyimli ve sertifika sahibi elemanları tercih etmektedir. Bunun için size ilk önerimiz İsmek kursları olacaktır. Hiç bir ücret ödemeden yararlanacağınız kasiyerlik kursu ile işiniz hazır diyebiliriz.

3 Farklı Branşta Yabancı Dil
En çok tercih edilen alanlardan biride hiç şüphesiz yabancı dil olup, özellikle gençler, öğrenciler ve yönetici adaylarında olmazsa olmaz hale gelmiştir. Sarıgazi İsmek kurs merkezinde ikisi başlangıç seviyesi A1 olmak üzere 3 farklı yabancı dil eğitimi bulacaksınız. Bunlar Almanca ve Arapça A1 olmak üzere İngilizce kursundan yararlanabilirsiniz.

Aşçılık ve Pastacılık Eğitimleri
Evlerde kadınların görevi haline gelen lezzetli yemekleri yapmak ticari kuruluşlarda genelde erkek aşçı ve pastacıları görmek mümkündür. Sizden o ustalardan biri olmak isterseniz İsmek Sarıgazi şubesinde yer alan Aşçı ve Pastacı Çırağı eğitimlerinden ücretsiz yararlanabilirsiniz. Ayne şekilde tercih edebileceğiniz bir diğer branş ise ev yemekleri yapımı olup, hanımların büyük beğenisini toplamaktadır.

Bilgisayar Kullanımı ve Ofis Programları
Her gün binlerce insan kendine ofis içinde bir iş bulmaktadır. Böyle bir konumda istihdam edilmek için öncelikle bilgisayara iyi bir şekilde hakim olmalıyız. Aynı şekilde ofislerin en gerekli kelime işlemci yazılımı olan Microsoft Office programlarını temel ve ileri düzeyde bu kurslarda öğrenebilirsiniz.

Temel ve Bilgisayarlı Muhasebe
Günümüzde yüz binlerce insanın yaptığı işlerden biride Finans sektörü olup, özellikle bu alanda çalışmak isteyenlerin muhasebeci olma isteğini görüyoruz. Kendi içinde görev dağılımı olan Muhasebe temel ve bilgisayarla yapılmaktadır. Sizde bir muhasebeciye sağ kol olmak isterseniz ilk etapta temel muhasebe kurslarına katılarak muhasebe konusunda bilgi sahibi olmalısınız. Sonrasında ise bilgisayar destekli muhasebe eğitimi ile işlemleri bilgisayar ortamında daha hızlı bir şekilde yapmayı öğrenirsiniz.

Web Tasarım
Mesleğinizi Bilişim alanında seçmek isterseniz son yıllarda Web Tasarım Uzmanlığı ve Web Yazılım Uzmanlığı öne çıkmaktadır. Bunun için ilk olarak 192 saat sürecek olan Web Tasarım eğitimlerine katılmanız gerekir. Sancaktepe ilçesinde yaşayanlar için ücretsiz web tasarım kursu İsmek Sarıgazi şubesinde yer almaktadır.

Diksiyon
Son olarak aktaracağımız branş yine iş ve sosyal hayatta çok fazla işinize yarayacak olan Diksiyon olacaktır. Genelde iş ilanlarında çok sık karşılaştığımız bu kelime aranan elemanın iletişim ve ikna kabiliyeti yüksek olması gerektiğidir. Bunun için İsmek Diksiyon Kursu kısa süreli eğitimler ile sizi adeta baştan sona değiştiriyor ve bir birinden gerekli yetenekleri kazandırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir