Sosyal Hayatta İletişim

Tüm insanların kazanması gereken en önemli etkenlerden birisi hiç şüphesiz başarılı bir iletişim şeklidir. Etkili, ikna edici, akışkan konuşma düzeni ile gerek sosyal hayat, gerekse iş hayatında kişiye büyük kazanımlar elde etmesini sağlayacaktır. Özellikle bu amaçla geliştirilen Diksiyon eğitimi uzun bir zaman sürmesi herkesin bu eğitime katılma imkanı olmayabiliyor. Fakat yine benzer bir eğitim, fakat daha kısa sürede önemli edinimleri elde etmek isteyenler için İsmek’ten Sosyal Hayatta İletişim kursu tavsiye edilmektedir.

İş Hayatında İletişim

İsmek Sosyal Hayatta İletişim Kursu
Gerek iş hayatı, gerek sosyal hayatta etkili, ikna edici ve sözü dinlenir bir iletişim düzenine kavuşmak isteyenleri ücretsiz ve kısa bir sürede sadece 16 saate tamamlayacağınız eğitime davet ediyoruz. Sosyal Hayatta İletişim eğitimi ile kişisel gelişim, diksiyon 1-2 ve aynı zamanda iş hayatının önemli bir eğitimi girişimcilik aktarılmaktadır.

Etkili İletişim İle Başarı Sağlarsınız
Gerek yönetici, gerek çalışan insanların bir biri ile iletişimi oldukça önemlidir. Örnek bir satış görevlisi gelen müşteri üzerinde etkili bir iletişim kurması ve başarılı bir ikna kabiliyeti oluşturması onun daha fazla satış yapmasına neden olacaktır. Buda meslekte yükselme ve çalıştığı yerde daha fazla itibar görmesini sağlar.

Nasıl Yararlanabilirim?
Biz bu eğitimi İsmek kaynaklarından aktarmış olsakta mutlaka Halk Eğitim Merkezi kursları arasındada yer almaktadır. İstanbul’da yaşayan 16 yaş ve üzeri herkes İsmek Online kayıt sayfasından başvuru yapabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir