Talas’ta Kaymek Şubesi Açılıyor

Kayseri’nin gurur kaynağı haline gelen Kaymek Kursları şehrimizde vasıflı ve meslek sahibi insanların yetişmesini sağlıyor. Verdiği ücretsiz eğitimleri sürekli geliştiren, branş sayısını her geçen gün artıran Kaymek, aynı zamanda Kayseri genelinde kurs merkezi sayısını artırma yönünde çalışmalar yürütmektedir. Sizlere güzel bir haber vermek istiyorum. Evet tahmin edeceğiniz gibi Kaymek yeni bir şube daha açacak olup, bu sefer Kayseri’nin en kalabalık 3. ilçesi olan Talas’ta ücretsiz eğitim fırsatı başlıyor.

Talas Meslek Kursları

Kaymek Talas Şubesi Açıldı
Türkiye’de İstanbul, Konya, Kocaeli, Bursa, Gaziantep, Antalya ve Kayseri gibi illerde uygulanan ve çok başarılı olduğu görülen meslek kursları yaygınlaştırılması konusunda gerekli işlemler başlatılmıştır. 15. Kaymek kurs merkezini Talas ilçesinde açan Kaymek daha öncede Belsin şubesini hizmete açmıştır.

Talas Kaymek Adres ve İletişim Bilgileri
Mevlana Mahallesi Velioğlu Caddesi Doğa Apartmanı No:30 Talas
0352 431 31 00

Eğitimi Verilecek Olan Branşlar
Talas şubemizde açılışı gerçekleştirilen kursumuzda henüz eğitim olmayıp, Kaymek 2015 – 2016 eğitim öğretim döneminde başlayacaktır. Gerekli bilgiler ulaştıkça bizde buradan sizlere aktaracağız.

21 Alanda Yüzlerce Kurs Bulunuyor
Her alanda gelişmişlik örneği gösteren Kayseri insanının daha iyi işlerde çalışması için onlarca meslek eğitimi, kültür ve sanat kurslarına ek olarak hiç bir ücret ödemeden yararlanabileceğiniz 9 yabancı dil eğitimi bulunmaktadır. 16 Yaş ve üzeri bireylerin yararlanabildiği Kaymek kursları üst yaş sınırı bulunmamaktadır.

Kaymek 2015 – 2016 Eğitim Dönemi Başlıyor
Okulların kapanması ile birlikte Kaymek 2014 – 2015 dönemi son bulmuş olup, güzel bir tatil kursiyerlerimizi beklemektedir. Aldıkları eğitim ve Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaları ile hayatlarında yeni bir pencere açılmış ve hepsine ayrı ayrı başarılar diliyoruz.

Online Kayıt Dönemi Başlıyor
Kaymek resmi web sitesi olan kaymek.com baştan aşağı yenilenmiş olup, bazı hatalar giderilmiştir. Aynı şekilde yeni özellikler eklenmiş olup, onlardan biride online kurs başvurusudur. Kaymek Online Başvuru ile alakalı henüz bir bilgilendirme yapılmamış olup, resmi duyuru yapıldığında sizlere bu konuda daha net bilgi vereceğiz. 2015 yılına kadar kayıtları sadece kurs merkezinden bizzat yapılıyordu.

Kaymek Talas şubemizin Talas ve Kayseri halkına hayırlı olmasını diler, burada görev yapacak olan Kaymek öğretmenlerine de eğitim öğretim hayatlarında başarılar dileriz. Kaymek hakkında daha fazla bilgi, diğer kurs merkezleri, branş ve kayıt detayları için aşağıdaki linke tıklayınız. https://www.ismekkurs.com/kaymek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir