Yıldırım Belediyesi Kursları YIL-MEK

Bursa’da ücretsiz kurs denince akla gelecek bir kurumu daha tanıtmak istiyoruz. Yıldırım Belediyesi Meslek Edindirme Kursları YIL-MEK 47 farklı branşta ücretsiz kurs imkanı sağlamaktadır. 16 Farklı kurs merkezi ile Yıldırım genelinde hizmet veren YIL-MEK yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları 1 Eylül itibari ile başlamaktadır.

Yıl-Mek Kursları
Zorunlu ilköğretim yaşını tamamlamış herkese açık olan Yıldırım Belediyesi kursları Yıl-Mek kültür sanat ve meslek edindirme eğitimleri vermektedir. Kendini geliştirmek ve yeni bir meslek edinmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat olan Yıl-Mek kurslarından istifade etmek isteyenler için online başvuru imkanı bulunuyor.

Maddi imkanı olmayanlara okul öncesi eğitim
Yıldırım Belediyesi tarafından sağlanan imkanlar sadece Yıl-Mek ile sınırlı olmayıp, ayrıca ilçemizde yaşayan ve maddi zorluk çeken ailelerin 4-5-6 yaşındaki çocuklarına ücretsiz okul öncesi eğitim verilmektedir. Anaokulu ve Anasınıfları olarak özel eğitim yerleri tahsis edilmiştir.

Yıl-Mek Kursları Kayıt ve Bilgilendirme
Her yıl yenilenen kayıtları kaçırmamak için 1 Eylül’de başlayan kayıtlardan yararlanmak isteyen Yıldırım ilçesi halkı Barış Manço Kültür Merkezi binasında bulunan Yıl-Mek kayıt şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.
Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Üstü Mimarsinan Mahallesi Yıldırım / Bursa
0224 366 02 02

Yıl-mek kursları

Busmek Kurslarını Aklınızdan Çıkarmayın
Bursa Büyükşehir Belediyesi sanat ve meslek edindirme kursları Busmek yüzlerce branşta kurs ve eğitim imkanı sağlamaktadır. Ücretsiz olan Busmek kursları için detayları sitemizde bulabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yap
  1. hasta kabul ve bilgisayar kursu var mı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir