Yıldırım Belediyesi Kursları YIL-MEK

Bursa’da ücretsiz kurs denince akla gelecek bir kurumu daha tanıtmak istiyoruz. Yıldırım Belediyesi Meslek Edindirme Kursları YIL-MEK 47 farklı branşta ücretsiz kurs imkanı sağlamaktadır. 16 Farklı kurs merkezi ile Yıldırım genelinde hizmet veren YIL-MEK yeni eğitim öğretim dönemi kayıtları 1 Eylül itibari ile başlamaktadır.

Yıl-Mek Kursları
Zorunlu ilköğretim yaşını tamamlamış herkese açık olan Yıldırım Belediyesi kursları Yıl-Mek kültür sanat ve meslek edindirme eğitimleri vermektedir. Kendini geliştirmek ve yeni bir meslek edinmek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat olan Yıl-Mek kurslarından istifade etmek isteyenler için online başvuru imkanı bulunuyor.

Maddi imkanı olmayanlara okul öncesi eğitim
Yıldırım Belediyesi tarafından sağlanan imkanlar sadece Yıl-Mek ile sınırlı olmayıp, ayrıca ilçemizde yaşayan ve maddi zorluk çeken ailelerin 4-5-6 yaşındaki çocuklarına ücretsiz okul öncesi eğitim verilmektedir. Anaokulu ve Anasınıfları olarak özel eğitim yerleri tahsis edilmiştir.

Yıl-Mek Kursları Kayıt ve Bilgilendirme
Her yıl yenilenen kayıtları kaçırmamak için 1 Eylül’de başlayan kayıtlardan yararlanmak isteyen Yıldırım ilçesi halkı Barış Manço Kültür Merkezi binasında bulunan Yıl-Mek kayıt şubesine başvurmanız yeterli olacaktır.
Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi Üstü Mimarsinan Mahallesi Yıldırım / Bursa
0224 366 02 02

Yıl-mek kursları

Busmek Kurslarını Aklınızdan Çıkarmayın
Bursa Büyükşehir Belediyesi sanat ve meslek edindirme kursları Busmek yüzlerce branşta kurs ve eğitim imkanı sağlamaktadır. Ücretsiz olan Busmek kursları için detayları sitemizde bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir