firuzkoy ismek 300x300 Avcılar FiruzköyAvcılar ilçemizin küçük ve kendi halinde bir semti olan firuzköy aslına bakarsanız tarihi ve yaşam alanı olarak ilkçağlara dayanmaktadır. Roma, Bizans ve son olarakta Osmanlı yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Geçtimiz yıllarda yapılan kazılar küçükçekmece gölü kenarında tarihi kalıntılar bulunmuştur. Mahallede özellikle bulgaristanlı vatandaşlarımız ağırlıkta olma nedeni ise, 1928 yılında bulgaristanda yaşanan karışıklıktan köy halinde kaçarak, firuzköy tarafından çiftlikler satın almışlardır. Semtimize önemli katkıları olan bu vatandaşlarımızın isimleri cadde ve bulvarlara verilmiştir. Firuzköy ismek kurs merkezi avcılar ilçemizde faydalanabileceğiniz 3 kurs merkezşnden birisidir.

Firuzköy ismek

Tahsin YILMAZ İş Merk. Firuzköy Bulvarı No:103 Avcılar
0212 423 42 95

İsmek Firuzköy Eğitim Verilen Branşlar

 1. Bilgisayar Kullanımı
 2. Çeyiz Ürünleri Hazırlama
 3. Diksiyon
 4. Elde Kurdela İşi
 5. İğne Oyası
 6. İngilizce A1-A2
 7. Şiş Örgü Şapka
 8. Şiş Örücülüğünde Şal Örme
 9. Takılar (Misinalı – Çivili – Örme -Düğümlü)
 10. Temel Muhasebe
 11. Web Tasarımcısı
 12. Yatak Örtüleri Dikimi

 

Firuzköy Ücretsiz Kurs
Sevim Su yönetiminde hizmet veren avcılar firuzköy ismek kurs merkezi, 13 branşta bilgi teknolojileri ağırlıklı eğitim vermektedir. Bilgisayar kullanımı, temel muhasebe ile geleceğin mesleği web tasarım sizler için ücretsiz sunulan imkanlardandır.  Ayrıca sıfırdan yabancı dil öğrenmek yada kendini geliştirmek isteyenler içinde ingilize eğitimleri verilmektedir. Şubemiz yada branşlar sizin için yeterli değilse, aşağıda diğer avcılar kurs merkezi bilgileri yer almaktadır.

Firuzköy ismek Adresi Değişti
İsmek 2013 – 2014 eğitim dönemi ile yeni yerine taşınan ismek firuzköy şubemiz 9 eylül itibari ile aşağıdaki adreste faaliyet gösterecktir. Kayıt için gelecekler aşağıdaki adres ve iletişim bilgilerini kullanmaları gerekmektedir.

Firuzköy Bulvarı Tahsin YILMAZ İş Merkezi No:103 Avcılar
0212 423 42 95

Parseller İsmek – Avcılar

   Paylaş
Yorum yapılmamış

İsmek Kursları