İsmek 2013 – 2014

ismek 2013 2014Yeni bir eğitim öğretim dönemi için artık son hazırlıklar yapılmaya başlandı. İsmek 2013-2014 dönemi için tüm istanbul genelinde kayıtlarımız 5 eylül perşembe günü başlayacaktır. Eğitim almak istediğiniz branşı seçerek sadece kimlik fotokopisi ile dilediğiniz ismek kurs merkezinden kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni bir meslek yada tecrübe
250 branşta verilen eğitimler ile ister yeni bir meslek edin istersen bilgini pekiştir tecrübe kazan ismek herkes için en ideal eğitimleri sunmaya devam ediyor.

233 Kurs merkezi hizmetinizde
İstanbul’un hemen hemen tüm mahallelerinde bulunan ismek kurs merkezleri dilediğinizce ücretsiz olarak faydalanma imkanı sunmaktadır.

MEB onaylı sertifika
Eğitim sonunda alacağınız Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika ile özel ve kamu kurumlarında kolayca iş sahibi olmanız amaçlanmaktadır.

ismek kayıtları ne zaman başlıyor
2013-2014 eğitim dönemi için 5 eylül 2013 perşembe günü size en yakın kurs merkezi yada eğitim almak istediğiniz branşın olduğu ismek kurs merkezinden faydalanabilirsiniz. Kayıt olmak için mutlaka acele etmelisiniz çünkü bazı branşlar sınırlı kontenjan olup geç kalmanız durumunda yedek kayıt olarak alınabilir.

İsmek 2013 – 2014 Kayıt Dönemi Başladı
İsmek 2013 – 2014 kayıtları başlamış olup konu hakkında detaylı bilgilendirme ve sizlerden gelecek olan sorulara aşağıdaki linkten yanıt verilecektir. Yeni dönem eğitimleri ve açık olan branşlar için aşağıdaki linkten eğitim uzmanlarımız destek verecektir.
http://www.ismekkurs.com/ismek-kayitlari-basladi

   Paylaş
Yorum yapılmamış

İsmek Kursları