Evet değerli arkadaşlar en çok sorulan sorulardan biriside İsmek kursları kayıt ve başlangıç tarihidir. Kursumuz Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına bağlı eğitim vermesi nedeniyle okullar ile faaliyetine başlamaktadır. Kayıtların açılması ise her yılın eylül ayı başında gerçekleşmektedir.

Ara Kayıt Dönemi Varmıdır?
Branşlara göre ara kayıtlar gerçekleşmektedir. Örnek bazı kursların eğitim süreci kısa sürmesi nedeniyle yılda 2-3 defa tekrarlanmakta olup belirli periyodlarda yeni kursiyerler alınmaktadır. Bunun haricinde nihai kayıt olup kursa gelemeyen yada ilk haftalarda sıkılıp bırakanların olacağınıda hesaba katarak mutlaka takipte kalmalısınız.

İsmek kursları ne zaman başlıyor

İsmek Kursları Ne Kadar Sürüyor
Bunun cevabını almak istediğiniz branş detayları verebilir değerli arkadaşlar hiç bir alanın eğitim saati bir diğer branş ile aynı değildir. Bu sebeple 80 saat olan var 600 saat olan kurslar var sitemizde yer alan branş rehberi kısmından bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

İsmek Kursları Ne Zaman Başlıyor Bilgilendirme Yapılırmı
Kurs yada şubeler tarafından kimseye hadi ahmet hadi kızım filiz kurslar başlıyor denmez arkadaşlar ama yaklaşınca İstanbul büyükşehir belediyesi reklam çalışmaları başlatarak Afiş, Bilboard ve Radyo reklamları ile sizlere hatırlatmaktadır.

http://www.ismekkurs.com ve sitemize bağlı yayın yapan https://www.facebook.com/ismekkurslari sayfamızdan güncel bilgiler , haberler ve duyurular aktarılmaktadır. Facebook sayfamızı beğenerek hergün ismek hakkında bilgileri alabilirsiniz.

Evet değerli arkadaşlar bu konuda soru, öneri ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum formundan bize iletin yanıtlayalım. Yeni dönem için tüm arkadaşlara başarılar dileriz.

   Paylaş
İsmek Kursları Ne Zaman Başlıyor için 2 yorum yapılmış


admin - WEBMASTERYOLCU

Gülay hanım: kayıtlar sadece internet üzerinden yapılmaktadır. kursiyer.ismek.org adresinden uygun branşları inceleyebilirsiniz.

gülay celep

Merhaba ben gülay celep.ortaögretim mezunuyum ve ön muhasebe kursunuzu düşündüm kayit yaptirmak için.Ben kayitlarin tam olarak ne zanman oldugunu bilmiyorum.ve şuan gelip kayit yaptirmak istesem ne kadar sürede sonuç alabilirim.
ilgileriniz için teşekür ediyorum.
saygilarimla..

İsmek Kursları