Bakırköy İsmek

Bir zamanlar 1982 yılına kadar İstanbul’un en büyük ve en kalabalık ilçesi olan Bakırköy şimdi ise tam tersi bir duruma doğru gitmektedir. Komşu ilçeler olan Bahçelievler, Küçükçekmece, Bağcılar ve Gaziosmanpaşa 1982 yılına kadar Bakırköy’e bağlı mahalleler olup, bu tarihten sonra ilçe statüsü kazanmıştır. O dönem nüfusu 1 milyona yaklaşmış olup şuan 220 bin kişi yaşamaktadır. Coğrafi konumuna bakıldığında Küçükçekmece ve Zeytinburnu arasında sahil kesiminde görülmektedir. İş ve yaşam alanında halen popüler olan Bakırköy insanların gezi, eğitim ve alışveriş için kullandığı gözde yerler arasında yer almaktadır.

İsmek Bakırköy
Bakırköy İsmek
Cevizlik Mahallesi, Reyhan Sokak, No:36
0212 466 55 93

Bakırköy Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Okulu
Osmaniye Mahallesi, Şirin Sokak, No:26
0212 543 41 67

CEVİZLİK İSMEK
Bakırköy’ün en güzel yerlerinden biri Cevizlik mahallesi olup, sahil şeridi ve deniz otobüsleri iskelesine sadece 2 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Eğitim alanında da en şanslı yerlerden biri olup, yaklaşık 50 farklı branşta ücretsiz kurs imkanı sunan İsmek Cevizlik şubesi bulunmaktadır. Yabancı dil, Bilişim teknolojileri ve TV, Radyoculuk alanında eğitimler bulacağınız şubenin detaylarına aşağıda yer alan butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Yabancı Dil Kursları
İlçemizi binlerce insan eğitim faaliyetleri için kullanmaktadır. Bu insanların önemli bir bölümü yabancı dil eğitimleri için Bakırköy’e gelmektedir. Şimdi size herhangi bir masraf etmeden yabancı dil öğrenme imkanı sunmak istiyorum. Cevizli ismek şubesinde İngilizce ve Almanca Osmaniye şubesinde ise başlangıç ve temel seviyede İngilizce eğitimleri ücretsiz olarak sizleri beklemektedir.

Bakırköy Web Tasarım Kursu
Geleceğin meslekleri arasında yer alan Web Tasarım eğitimleri bu ilçede tek şubede yer almaktadır. Cevizli İsmek şubesinde 192 saat sürecek olan Web Tasarım eğitimi ile CSS ve HTML eğitimleri verilmektedir. Eğitim sonunda statik İnternet siteleri tasarım ve yayınlamayı öğrenecek Webmaster olmak için ilk adımı atmış olacaksınız. Yapmanız gereken tek şey kursiyer.ismek.org sayfasından başvuru yapmaktır.

Yazarlık Atölyesi
İnternet haberciliğinin artması ile birlikte yeni bir meslek ortaya çıktı yazarlık tabii ki bildiğimiz gazetelerde köşe yazarlığı değildir. Fakat oldukça benzer olup, genellikle haber içerikli İnternet sitelerine yazılar yazabilirsiniz. Aynı şekilde portal ve bilgilendirme amaçlı sitelere hazırladığınız yazıları çok kolay bir şekilde satarak kazanç elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey başarılı bir editör olabilmek için ücretsiz yazarlık kurslarından yararlanmaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir