Erkek Giysileri Kalıp Hazırlama

Modayı Kadınlar gibi çok fazla takip etmeyen etmeyip, genelde klasik bir giyim tarzını benimseyen erkekler için özellikle terziler ön plana çıkmaktadır. Fakat gelişen sektörü sürekli vasıflı elemanlara ihtiyaç duymaktadır. Onlardan biride teorikte bir nevi modelist uygulamada terzi gibi olan bir meslek Erkek Giysileri Kalıp Hazırlama kursu sizi bekliyor.

İsmek Erkek Giysileri Kalıp Hazırlama Kursu
Toplamda 200 saat sürecek eğitimle sizde temel erkek giyim modelleri üzerine ölçümlendirme ve kalıp çıkarmayı öğreneceksiniz. Öğrenecekleriniz bununla sınırlı kalmayıp, aynı zamanda kesimhaneye hazırlık ve modelhanede numune dikimini öğreneceksiniz. Özüne baktığınızda terzilik gibi görünmekte olup, terzi olarakta hizmet verebilirsiniz.

Eğitimlerde verilecek bilgiler ve birlikte yapılacak uygulamalar arasında giyim çeşitlerinde en önemli konu olan öçümlendirme ve kalıp çıkarmayı göreceksiniz. Erkek pantolon kalıbı, safari pantolon kalıbı, gömlek ve yelek kalıb çıkarılması ve bunu pastal çizimi haline getirerek seri üretime geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Erkek Giyim Modası

16-45 Yaş Arası Sınırlı Kontenjan
İsmek Mesleki Uzmanlık Merkezi’nde verilen eğitim için 16-45 yaş arası kısıtlama uygulanmaktadır. Tek bir şubede eğitim verilmesi nedeniyle kontenjan oldukça az olup, geç kalmadan kayıt olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir