Kağıthane İsmek

Geçmişte kağıt imalathanelerinin bulunduğu bir yer olan Kağıthane ismi buradan gelmektedir. Kağıthane ismek kurslarını tanımaya geçmeden önce bu muhteşem ilçeyi özetle tanıyalım. 1950 sonrası hızla yapılaşan ve nüfusu artan ilçemiz Şişli, Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş ve Eyüp ilçeleri ile komşu olup, yaklaşık yarım milyon insana ev sahipliği yapmaktadır.

SULTAN SELİM MAHALLESİ

Sultan Selim Caddesi, Şen Kardeşler Sokak, No:20

0212 284 96 85

ÇAĞLAYAN

Çağlayan Bilim ve Gençlik Binası, Çağlayan Mahallesi, Bahar Sokak, No:52

0212 321 15 81

SEYRANTEPE

Seyrantepe Mahallesi, Çelikay Caddesi, Çamözü Sokak, No:9

0212 279 27 28

HAMİDİYE MAHALLESİ
Üçüncü öncelikli kursumuz Hamidiye Mahallesi İsmek olup, Girişimcilik Kursu ile yeni iş ve kazanç fikirlerine ulaşmanız mümkündür. Aynı şekilde geleceğin mesleklerinden biri olan Web Tasarım ile statik İnternet siteleri tasarlamayı öğrenecek, müşteri asistanı ile etkili bir satış uzmanı olabilirsiniz.

GÜRSEL
Hukuk alanında görev yapmak isteyenler için Gürsel İsmek şubemizde Adli Takip Elemanı eğitimleri olup, dava, dosya ve belge takibi konusunda uzman haline geleceksiniz. Gürsel İsmek kurslarında ücretsiz yararlanabileceğiniz eğitimler arasında öne çıkan branşlar Web Tasarım ile Temel Muhasebe eğitimleri olmaktadır.

Kağıthane İsmek kursları hakkında aktaracaklarımız bu kadar olup, size en yakın kursa ait butona tıklayarak branş ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum yap
  1. Dış kıyafet dikiş kursu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir