Geçmişte kağıt imalathanelerinin bulunduğu bir yer olan Kağıthane ismi buradan gelmektedir. Kağıthane ismek kurslarını tanımaya geçmeden önce bu muhteşem ilçeyi özetle tanıyalım. 1950 sonrası hızla yapılaşan ve nüfusu artan ilçemiz Şişli, Sarıyer, Beyoğlu, Beşiktaş ve Eyüp ilçeleri ile komşu olup, yaklaşık yarım milyon insana ev sahipliği yapmaktadır.

Kağıthane İsmek Kursları

Biri spor eğitim merkezi olmak üzere ilçe genelinde 7 farklı şubesi ile hizmet veren İsmek Kağıthane kursları branş sayısı fazlalılığına göre sıralamak gerekirse Sanayi Mahallesi, Hürriyet, Hamidiye, Çeliktepe, Gültepe, Gürsel, Kağıthane ve Çeliktepe Spor Eğitim Merkezi olarak karşımıza çıkmaktadır. En fazla branşı Sanayi Mahallesi en az branşı ise Kağıthane merkez kurslarında bulabilirsiniz.

İsmek Kağıthane
Merkez Mahallesi Topatan Caddesi Camii Arkası Sokak No:9 Kağıthane
0212 321 15 81

İsmek Kağıthane Branş Listesi
Kağıthane Eğitim

SANAYİ MAHALLESİ
Kağıthane genelinde bulunan kurslar arasında 70 branş ile en fazla eğitimi içeren Sanayi Mahallesi İsmek kursları yabancı dil alanında Almanca, İngilizce, Arapça ile en fazla imkanı sağlamaktadır. Aynı şekilde bilişim teknolojileri alanında Bilgisayar Kullanımı, Bilgisayar Destekli Reklam Tasarım, Bilgisayarda Döküman Hazırlama ve Ofis Programları gibi branşlar içermektedir. Aynı şekilde kendi işini kurmak isteyenler için Kağıthane Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Kursları sanayi mahallesi şubemizde bulunmaktadır.

HÜRRİYET MAHALLESİ
Kağıthane İsmek kurslarında en fazla branşı içeren kurs merkezi olarak Hürriyet Mahallesi İsmek olup, özellikle hukuk eğitimleri arasında Adli Kalem branşı dikkat çekmektedir. Aynı şekilde Cilt Bakımı, Cilt Bakımı Teknikleri ile Epilasyon, Masaj ve Temel Makyaj eğitimleri öne çıkmaktadır. Aynı şekilde sağlık alanında meslek edinmek isteyenler için Hürriyet Mahallesi İsmek’te hasta kabul branşı bulunmaktadır.

HAMİDİYE MAHALLESİ
Üçüncü öncelikli kursumuz Hamidiye Mahallesi İsmek olup, Girişimcilik Kursu ile yeni iş ve kazanç fikirlerine ulaşmanız mümkündür. Aynı şekilde geleceğin mesleklerinden biri olan Web Tasarım ile statik İnternet siteleri tasarlamayı öğrenecek, müşteri asistanı ile etkili bir satış uzmanı olabilirsiniz.

ÇELİKTEPE
Bilgisayar kullanımı yanı sıra donanım konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz Çeliktepe İsmek kurs merkezinde bilgisayar bakım onarım (bilgisayar tamiri) branşı bulunmakta olup, sizde teknik servis olabilirsiniz. Yabancı dil eğitimlerinde farklı olarak Fransızca başlangıç branşı olup, aynı şekilde yeni branşlardan biri Google ve Yandex Uygulamaları kullanımına dair eğitimler bulabilirsiniz. Temel muhasebe ve video hazırlama eğitimleri ile sizde teknolojiyi fırsat ve kazanç olanaklarına çevirebilirsiniz.

ÇELİKTEPE SPOR EĞİTİM MERKEZİ
Mahallemizde sadece sanat ve meslek kursları olmayıp, aynı zamanda sağlıklı bir hayatın olmazsa olmazı spor eğitimleri bulunmaktadır. Kağıthane’de ücretsiz spor eğitimleri olarak Çeliktepe İsmek Spor Eğitim Merkezi olup, kadınlar için Aerobik, Pilates ve Fitness eğitimleri olup, erkekler içinse sadece Fitness eğitimleri bulunmaktadır. Ücretsiz olan spor eğitimleri ile sağlıklı ve formda kalacaksınız.

GÜLTEPE
Bilgisayar bilgisini artırmak, ofis programlarını daha etkin kullanabilmek için Gültepe İsmek şubesinde ileri seviye ofis programları öğretilmekte olup, aynı şekilde E-posta yönetimi ve yabancı dil alanında İspanyolca kursları ile farklı bir eğitim fırsatı sizi bekliyor. Web Tasarım, Temel Muhasebe ve Sosyal Hayatta İletişim branşı ile çalışma performansınızı dahada artırmanız mümkündür.

GÜRSEL
Hukuk alanında görev yapmak isteyenler için Gürsel İsmek şubemizde Adli Takip Elemanı eğitimleri olup, dava, dosya ve belge takibi konusunda uzman haline geleceksiniz. Gürsel İsmek kurslarında ücretsiz yararlanabileceğiniz eğitimler arasında öne çıkan branşlar Web Tasarım ile Temel Muhasebe eğitimleri olmaktadır.

Kağıthane İsmek kursları hakkında aktaracaklarımız bu kadar olup, size en yakın kursa ait butona tıklayarak branş ve iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu İnternet sitesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezi (İSMEK) resmi sitesi değildir. Bilgi edinmek için ismek.ist kurs başvuruları için kursiyer.ismek.ist adresini kullanmalısınız. Sitemizin amacı sadece haber değeri taşıyan bilgileri paylaşmaktır.