Küçükbakkalköy İsmek

Ataşehir ilçesine bağlı 17 mahalleden biri olan Küçükbakkalköy aynı zamanda Roman Mahallesi olarak bilinmektedir. 2008 Yılı sonrası uydu kent yapılaşmasının hakim olduğu semt planlı gelişmesini sürdürmektedir. Çalışkan öğrencilerin yer aldığı mahallede aynı zamanda spor severler için İstanbul’un tek spor lisesi olan Prof. Faik Somer Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ve Taç Spor tesisleri dikkat çekmektedir. Aynı şekilde engelli çocuklarımız içinde Metin Sabancı Spastik Çocukları İyileştirme Merkezi imkan sağlarken aynı zamanda sanat ve mesleki eğitimler için Küçükbakkalköy İsmek kursları sizlere ihtiyacınız olan eğitimleri ücretsiz olarak sunmaktadır. Ataşehir’de en fazla branşı bulabileceğiniz İsmek Küçükbakkalköy hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu sayfada bulacaksınız.

Küçükbakkalköy Kurs

Küçükbakkalköy İsmek
Fevzipaşa Caddesi No:57 Küçükbakkalköy
0216 572 39 40

Eğitimi Verilen BranşlarKüçükbakkalköy İsmek

Almanca Eğitimlerinin Yer Aldığı Tek Şube
Sevim Çelik ve Zeynep Kuş İncesu tarafından yönitilen İsmek Küçükbakkalköy şubesi Ataşehir ilçemizde bulunan 5 şube arasında öne çıkmaktadır. Yabancı dil alanında İngilizce, Arapça ve Almanca eğitimleri yer almakta olup, Almanca A1-A2 düzeyinde sadece bu şubemizde yer almaktadır.

Webmaster Olmak İsteyenleri Bekliyoruz
Bilişim teknolojileri alanında yine en gelişmiş eğitimleri bulacak 192 saat sürecek Web Tasarım eğitimi ile geleceğin mesleklerine adım atmış olacak statik site tasarım ve yayınlamayı öüreneceksiniz. Web Uygulamaları Geliştirme branşı ile dinamik sitelerin yapımına ilk giriş yapacaksınız. Orta ve iyi düzeyde bilgisayar kullanımı gerektiren bu eğitimlere katılmak için yeterli bilgisayar bilginiz yoksa sorun değil, Bilgisayar Kullanımı branşına katılarak ilk olarak bilgisayar bilgisi ve sertifikasına sahip olabilirsiniz.

Emlak Danışmanlığı İle Daha Fazla Kazanın
İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Ataşehir özellikle Küçükbakkalköy mahallesinde hızla ilerleyen uydu kent projesinden sizde kazanç sağlamak için profesyonel emlak danışmanı olabilirsiniz. Bunun için sizi emlak danışmanlığı branşında eğitim almaya bekliyoruz.

Diksiyon ve İş Hayatında İletişim
Çalışkan bir millet olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları sürekli kendini geliştirme ve daha etkili olma çabası içerisindedir. İş hayatında daha başarılı olmanın ilk adımı Diksiyon ile mümkün olup, etkili ve ikna edici yönünüzü ortaya çıkaracaktır. Aynı şekilde iş hayatında iletişim branşı ile insanlarla daha etkili diyalog kurmanın tekniklerini öğrenecek bu şekilde takım olmayı başaracaksınız.

Lezzet Eğitimlerine Ne Dersiniz?
Son olarak önereceğim branşlardan biride aşçılık üzerine olup, şubemizde aşçılık kursu bulunmamaktadır. Fakat ev yemekleri ve pastacı çırağı branşı mutlaka değerlendirmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir