İsmek Sergi

Megakentte sadece eğitim vermekle kalmayan ismek sergileri ilede usta öğretici ve kursiyerlerinin başarılarını tüm istanbullular için gösterme imkanı sunuyor. İsmek 2013 – 2014 eğitim döneminin 2. sergisi olan İstanbul’un izdüşümleri sergisi 6 nisan tarihinde kapılarını sizlere açmıştır. Marmara Üniversitesi Sultanahmet Kampusu Rektörlük binasındaki sergi salonunda gerçekleşen sergide 38 resim öğretmeninin eserleri karma olarak sunulmuştur.

İsmek İstanbul'un İzdüşümleri Sergisi

İsmek İstanbul’un İzdüşümleri Sergisi

İBB Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim Kapaklıkaya’nın konuşması ile başlayan görsel şölenine tüm istanbulluların gezip görmesini tavsiye ediyoruz. İsmek ve başarılarını merak eden sanatseverler içinde çok özel bir tecrübe olacağı bu sergi ile emin olun sizde yeni dönemde ismek kursiyeri olmak isteyeceksiniz.

İstanbul’u Resmedenler

Bir tarih mirası olan istanbul yerli ve yabancı yüzlerce ressam’a konu olmuş en güzel noktalarını özenerek tuale yansıtmıştır. Şimdi sıra ise ismek resim öğretmenlerinin istanbul’u anlattıkları resim sergisi muhteşem anları bir arada yaşayabileceğiniz bir görsel şölendir.

11 Nisan 2013 tarihine kadar gezip görme imkanı bulacağınız bu sergimizi siz ve aileniz ile mutlaka gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Bir sonraki ismek sergi bilgilendirmesinde görüşmek üzere.

Yorum yapılmamışİsmek Kursları