Bahçelievler İsmek

İstanbul’un en önemli ilçelerinden biri Bahçelievler Avrupa yakasında yaşayan insanların yakından tanıdığı bu ilçe 1960 yılında sadece 8 bin kişinin yaşadığı bir yer olarak anlatılır. 1982 Yılında Bakırköy’den ayrılıp, ilçe oluşu ile birlikte kaderi son derece değişmiştir. Aradan geçen zamanda nüfusu binlerce kat artan Bahçelievler şuan 600 binden fazla insana ev sahipliği yapmaktadır. Geçmişte de önemli yerleşim yerlerinden biri olmuş ve Bizanslılar buraya Hapdemon adını vermişlerdir. Geçmişte bağ bahçelik olması nedeniyle ilçenin adı Bahçelievler olarak kalmıştır.

İsmek Bahçelievler
Bahçelievler İsmek Kursları
Kültür ve sanat alanında gelişen Bahçelievler’de şuan 6 farklı üniversite bulunmaktadır. Her alanda gelişmişlik örneği gösteren Bahçelievler’de ayrıca sanat ve meslek kursları kapsamında İsmek’in geniş imkanlarını bulacaksınız. Bahçelievler İsmek kursları olarak ilçe genelinde 2’si spor merkezi olmak üzere toplamda 7 şube ile eğitim verilmektedir.

ŞİRİNEVLER
İlçenin en yoğun yerlerinden biri Şirinevler olup, her gün on binlerce insanı ağırlamaktadır. İş ve yaşam yerleri içerisinde barındıran Şirinevler aynı zamanda eğitim üssü olduğu söylenebilir. Eğitim kurumlarının bol alternatifleri ile yer alan semtte ayrıca İsmek Şirinevler şubesi bulunmaktadır. Giyim ve moda eğitimlerinin ağırlıklı yer aldığı branş listesi 40 farklı eğitimi içermektedir.

SİYAVUŞPAŞA
Çavuşpaşa Caddesi, Oğuzhan Sokak, No:29
0212 641 40 06

BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ OKULU

Zafer Mahallesi, Camii Sokak, No:5, Kat 3, Bahçelievler

0212 877 24 75

İlk olarak teknolojik eğitimler ile başlamak istiyorum. Ziya hayatımızın her alanında olmazsa olmazlardan biri haline geldi. Tabii ki bu durum aynı zamanda yeni bir meslek ve kazanç fırsatını da beraberinde getiriyor. İhtiyaç duyduğunuz bilişim ve teknolojik eğitimleri İSMEK’TE hiçbir ücret ödemeden bulabilirsiniz. Hatta bunun için özel bir merkez bile kurduğu söylenebilir. İSMEK bilişim okulu adı verilen bu merkezde 50’den fazla eğitim olduğunu belirtmek istiyorum.

Bilgisayar’dan Uzmanlık Alanına Tüm Eğitimler Bulunuyor: Bilişim için ilk olarak iyi bir bilgisayar kullanıcısı olmak gerekir. Henüz böyle bir yetkinliğiniz yoksa da sorun değil, İSMEK bilişim okulunda bu eksiğinizi giderebilirsiniz. Sonrasında önünüze geniş bir meslek alanı açılıyor. Web Tasarım, Web Programlama, Görsel Programlama, Güvenlik, Ağ ve hatta Mobil işletim sistemlerinde uzmanlaşmak isteyenler için Mobil Programlama eğitimleri yer almaktadır. Bu konuda geniş kapsamlı bilgiye Fatih Bilişim Okulu sayfasından ulaşabilirsiniz.

GRAFİK VE TEKNİK TASARIM OKULU

Zafer Mahallesi, Camii Sokak, No:5/7 Kat:2 Bahçelievler

0212 877 28 60

Resim ve fotoğraflar hemen hemen tüm insanların ilgisini çekmektedir. Birçoğumuzun ise mesleği haline gelmektedir. İşte sizde böyle bir meslek edinmek isterseniz İSMEK grafik ve tasarım okulunda yer alan eğitimlere mutlaka göz atmalısınız. Bilgisayar kullanımından keyif alıyorsanız öğrenebileceğiniz birçok görsel düzenleme programı yer almaktadır.

Photoshop’tan Corel Draw’a Aradığınız Her Şey

Eğitimi verilen branşlara baktığınızda insanı farklı bir heyecan sarıyor. Çünkü bu kadar geniş kapsamlı eğitimleri bir arada bulmanız hem de ücretsiz bulmanız zor olduğu kadar imkânsız diyebilirim. Başlıkta da belirtildiği gibi Photoshop, Corel, 3D Studio Max, Autocad, Invertor, Revit, Storyboard, Solidworks ve Maya gibi öğrenirken ve kullanırken büyük keyif alacağınız ve bir o kadarda kazanç sağlayacağınız uzmanlık dalları yer almaktadır. Tabii ki eğitimler sadece resim üzerine değil aynı zamanda televizyonculuk alanında da birçok eğitim fırsatı sunuluyor. Dijital yayıncılık, görsel iletişim, görsel senaryo hazırlama, televizyon grafiği, yayın tasarımı ve üç boyutlu karakter tasalarma gibi eğitimler yer almaktadır.

MUHASEBE VE FİNANSMAN OKULU

Zafer Mahallesi, Camii Sokak, Kat:2 Bahçelievler

0212 877 13 85

1996 Yılında sadece 3 kurs merkezi ve 3 eğitim ile başlayan faaliyetler şuan uzmanlık okulları düzeyinde devam etmektedir. Şimdi ise daha çok matematik ve hesap işlerinden hoşlananları ilgilendiren bir merkezi tanıyacağız. Başlıkta da belirtildiği gibi Fatih Muhasebe ve Finansman Okulu hesap işlemleri üzerine eğitim vermektedir. Yaklaşık 20 farklı eğitimin yer aldığı merkezde özellikle gençler için yeni bir meslek ya da mesleklerinde ilerleme demektir.

Temel Muhasebeden Dış Ticaret Uzmanlığına Aradığınız Her şey

Muhasebe eğitimi denince genelde temel ve ön muhasebe eğitimleri verilir. Bu merkezde ise eğitimler temelden uzmanlık seviyesine derinlemesine işlenmektedir. Yeni başlayanlar için yine temel ve ön muhasebe eğitimleri yanı sıra bilgisini ilerletmek isteyenler içinde bilgisayarlı muhasebe eğitimleri verilmektedir. Hatta ileri seviye ETA SQLV8 ve Nebim V3 gibi gerekli programlar öğretilmektedir. Muhasebe işlemleri kurumlara göre farklılık gösterdiği için eğitimler kategorize edilerek inşaat muhasebesi gibi sektöre özel eğitimlerde yer almaktadır.

MUTFAK SANATLARI OKULU

Adres: Zafer Mahallesi, Camii Sokak, Kat:4 Bahçelievler

0212 877 25 46

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir