Bağlarbaşı İsmekÜsküdar’ın en gelişmiş semtlerinden birisi  olan bağlarbaşı bir çok kültürü barındırmaktadır. Öyleki semtimizde önemli oranda rum ve ermeni vatandaşlarımız ikamet etmektedir. Karacaahmet mezarlığı semtimizde yer almakta olup, aynı şekilde rum ve ermeni vatandaşlarımızında mezarlıkları yer almaktadır. Semtimizde gözde alışveriş merkezlerinden birisi olan capitol avm, eğitim olarak marmara üniversitesi kampüsü ve sağlık alanında ise Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi semtimizin önemli ve en çok bilinen noktalarındandır. Ücretsiz kurs ve meslek edindirme imkanları olarak ise Bağlarbaşı İsmek moda, kültür ve sanat alanında şuan için kısıtlı imkanlarla hizmet vermektedir.

Bağlarbaşı İsmek

Selami Ali Mahallesi Gazi Caddesi No:22
0216 310 99 77

İsmek Bağlarbaşı Eğitim Verilen Branşlar

  • Çeyiz Ürünleri Hazırlama
  • Fotoğraf Çekimi
  • Gitar
  • Kadın Giysileri Artistik Çizim
  • Kadın Giysileri Dikimi
  • Resim Sanat Eğitimi
  • Yağlı Boya Resim

Bağlarbaşı Ücretsiz Kurs
Canel Yönt Öksüz yönetiminde hizmet veren üsküdar bağlarbaşı ismek kurs merkezinde gördüğünüz gibi, kadınlar için moda gençler ve müzik tutkunları için gitar eğitimi yer almaktadır. Aynı zamanda fotoğraf hayranları içinde profesyonel fotoğrafçılık eğitimleri vardır. Şubemiz yada branşları sizi tatmin etmediyse, aşağıdaki listede diğer üsküdar ismek kursları listesi yer almaktadır.

Bağlarbaşı İhtisas Merkezi – Bulgurlu – Bulgurlu Spor Eğitim Merkezi -Burhaniye Münevver Ayaşlı Kültür Merkezi – Çengelköy – Çengelköy Kültür Merkezi – Güzeltepe Kültür Merkezi – İcadiye – Küplüce – Üsküdar Türk İslam Sanatları – Üsküdar Uygulama Merkezi – Yavuztürk – Ahmediye – Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi

Yorum yapılmamışİsmek Kursları